Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wywiad z młodzieżą z Chodzieży

Data publikacji: 24.03.2022
Relacje z projektów

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z grupą młodzieży z Chodzieży! Ich przygoda z programem trwa już kilka lat, a realizowane projekty są skupione głównie na pomocy zwierzętom, a także uwrażliwiania i edukacji społeczności w tym obszarze. Młodzi ludzie samodzielnie wykonują domki na stolarni, a następnie rozmieszczają je na terenie swojego miasta.

Skopiowano!

O tym, dlaczego działanie ma znaczenie

Podczas rozmowy zdradzili(-ły) jak wygląda proces powstawania domków dla zwierząt, o popularyzowaniu swojej działalności wśród mieszkańców i mediów, a także czego nauczyli(-ły) się przez swoje doświadczenia i jak zmieniło się ich podejście. Pokazali(-ły), że działanie ma duży wpływ na otaczającą nasz rzeczywistość, a przy tym sprawia wiele radości.

Na koniec podzielili(-ły) się osobistymi marzeniami i refleksją na temat współpracy młodych z dorosłymi.

Zainspiruj się!

Gościliśmy Patrycję Doręgowską, Michała Ławniczaka, Oskara Ferfeta i Zosię Kuleszę z Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej, którzy reprezentowali grupę młodzieży realizującą projekt „Zwierzakowo na gotowo” w ramach Konkursu Małe Granty 2021.

Play

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne