Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kiedy zakończenie jednego staje się początkiem drugiego…

Data publikacji: 27.01.2022
Relacje z projektów

Czas na wielkie finały projektów w ramach konkursu „Małe Granty 2021″! Po prawie półrocznej pracy młodzież chwali się efektami na równe sposoby. Niektórzy wystawiają spektakle, inni zaprosili na wystawę autorskich fotografii… Pomysłów nie brakuje, a każda z grup świętuje swój sukces. Zapraszamy do obejrzenia relacji grupy ,,Teatr Bajkoczuli”!

Skopiowano!

Działo się

Niedziela 16 stycznia 2022 r., dzień jak każdy inny ale tylko z pozoru… Dla grupy projektowej ,,Teatr Bajkoczuli” było to dzień, w którym mogli pochwalić się przed publicznością efektami swojej kilkumiesięcznej pracy. Czternastka wyjątkowych osób pełnych zapału, pomysłów, stanęła na deskach miejscowego kina, by zaprezentować sztukę teatralną ,,Budujemy przyszłość”.

 

Jak im to wyszło? Nieskromnie powiem, że imponująco! Kiedy zobaczyliśmy salę wypełniona po brzegi rodziną, przyjaciółmi, partnerami projektu młodzież z dumą i ogromnym zaangażowaniem wczuła się w grane przez siebie role. Wszystko dzięki temu, że podczas  kilku ostatnich miesięcy zgrali się ze sobą tworząc prawdziwą drużynę wspierających się przyjaciół. Nie było lepszych i gorszych, bardziej i mniej angażujących się. Każdy starał się dać z siebie to, co ma najlepszego.

To nie koniec przygody

Zaledwie piętnaście minut po premierze Ola zapytała – I co gramy następnym razem?

– A może pojechalibyśmy z przedstawieniem do szkół? – zaproponował Antek, na co Julek odpowiedział – Bo co teraz projekt się kończy ale my zostajemy. Prawda?

Na takie pytania nie można odpowiedzieć inaczej jak twierdząco. Zostajemy, teatr trwa dalej!

 

Autorka: Sylwia Nowakowska – koordynatorka grupy ,,Teatr Bajkoczuli” realizującej projekt w ramach konkursu ,,Małe Granty 2021″

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne