Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zgłoś się do Projektów Modelowych i zainspiruj innych!

Data publikacji: 06.02.2024
Inne konkursy

Zapraszamy do udziału w Konkursie Projekty Modelowe! To inicjatywa, która odpowiada na potrzebę dzielenia się sprawdzonymi metodami pracy z młodzieżą. Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, to jest to idealne miejsce. W konkursie chcemy wyróżnić i promować najlepsze praktyki, które opierają się na metodzie Programu Równać Szanse.

 

Szczegóły tej metody znajdziesz w załączniku nr 3 do zasad konkursu.

 

Termin naboru wniosków: do 29 lutego 2024 r., do godz. 12.00
Kwota dotacji: do 15 000 zł
Termin realizacji: pomiędzy 15 kwietnia 2024 r. a 31 sierpnia 2024 r.

 

Dokumenty do pobrania:

 

Wnioski należy składać, korzystając z Panelu Wnioskodawcy znajdującego się na stronie internetowej www.system.rownacszanse.pl 

Skopiowano!

Celem konkursu jest wsparcie projektów, które będą promowały wśród organizacji, instytucji i osób pracujących z młodzieżą sprawdzone, skuteczne techniki i narzędzia wykorzystywane w projektach realizowanych w ramach Programu Równać Szanse.

 

Materiały edukacyjne prezentujące wybrane techniki i narzędzia będą dostępne na stronie internetowej Programu Równać Szanse, tworząc bibliotekę dobrych praktyk gotowych do wykorzystania w pracy z młodymi ludźmi.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

 

Dotację w wysokości do 15 000 zł mogą otrzymać organizacje pozarządowe, domy kultury i biblioteki z miejscowości do 20 000 mieszkańców — realizatorzy projektów dofinansowanych w ramach Konkursu Duże Granty i Małe Granty Równać Szanse 2022, których przedstawiciele wzięli udział w spotkaniach podsumowujących realizację projektu, oraz autorzy projektów  modelowych zrealizowanych w latach 2001-2020 w ramach Programu Równać Szanse (którzy nie otrzymali dotacji w ramach konkursu Projekty Modelowe RS 2022), oraz organizacje zaproszone do udziału przez Fundację ze względu na szczególny walor i jakość prowadzonej przez nich pracy z młodzieżą.

 

 

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań!

Paweł: +48 609 458 344

rownacszanse@civispolonus.org.pl

 

Nie czekaj, zgłoś swój projekt już teraz!

 

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne