Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czas na Festiwale Równać Szanse!

Data publikacji: 03.02.2024
Inne konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursie Festiwale Równać Szanse! Konkurs jest odpowiedzią na potrzebę wymiany doświadczeń, inspiracji i wspólnych działań pomiędzy młodzieżą uczestniczącą w różnych projektach realizowanych w ramach Programu Równać Szanse.

 

Celem konkursu jest wsparcie projektów, które będą promowały w lokalnych środowiskach metodę Programu Równać Szanse oraz będą okazją do rozmowy o sytuacji młodzieży, problemach i wyzwaniach, jakie napotykają młodzi ludzie na drodze do dorosłości.

 

Chcemy również, by konkurs był okazją do wspólnych działań młodzieży z różnych projektów realizowanych w ramach Programu Równać Szanse, tak aby młodzi ludzie mieli okazję zaprezentować i upowszechnić rezultaty swoich działań.

Skopiowano!

Zachęcamy do składania projektów, które umożliwią młodym ludziom zaprezentowanie rówieśnikom z innych miejscowości swoich środowisk oraz doświadczeń i sukcesów płynących z udziału w Programie Równać Szanse.

 

Chcemy, żeby Festiwale stały się miejscem dyskusji o możliwościach, jakie daje lokalne środowisko, jak i o wszelkich barierach ograniczających szanse rozwojowe młodych ludzi z małych miejscowości.

 

Realizacja projektów powinna być okazją do promowania metody Programu Równać Szanse i marki Programu w lokalnej społeczności. Czekamy na Wasze projekty, które staną się inspiracją do podjęcia inicjatyw lokalnych działań na rzecz młodych ludzi mieszkających w danym środowisku.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

(dotyczy tylko podmiotów z miejscowości  do 20 tys. mieszkańców, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Programie Równać Szanse 2020 – 2023)

  • organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów;
  • powiatowe, miejskie i gminne domy kultury;
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne;
  • koła gospodyń wiejskich zarejestrowane w ewidencji prowadzonej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dokumenty konkursowe

 

Termin naboru wniosków: do 27 lutego 2024 r., do godziny 12:00

 

 

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań!

Paweł: +48 609 458 344

rownacszanse@civispolonus.org.pl

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne