Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Projekty Modelowe w nowej formule!

Data publikacji: 23.01.2023
Inne konkursy

Zapraszamy do udziału w Konkursie Projekty Modelowe w nowej formule! 

Jest to odpowiedź na potrzebę inspirowanie do podejmowania działań z młodzieżą, dzielenia się dobrymi praktykami i upowszechniania sprawdzonych sposobów współpracy z młodzieżą opartych o osiem filarów metody Programu Równać Szanse.

Skopiowano!

Celem konkursu jest wsparcie projektów, które będą promowały wśród organizacji, instytucji i osób pracujących z młodzieżą sprawdzone, skuteczne techniki i narzędzia wykorzystywane w projektach realizowanych w ramach Programu Równać Szanse. 

 

Materiały edukacyjne prezentujące wybrane techniki i narzędzia będą dostępne na naszej stronie internetowej tworząc zbiór dobrych praktyk, gotowych do wykorzystania w pracy z młodymi ludźmi!

 

Konkurs ma formę dwuetapową, a szczegóły, zasady i harmonogram znajdziesz w dokumentach konkursowych dostępnych poniżej.

 

Zgłoszenia do fazy wstępnej konkursu należy składać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: https://s.rownacszanse.pl/projektymodelowe 

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

  • organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury lub Koła Gospodyń Wiejskich, które otrzymały dotację w Konkursie Małe Granty Programu Równać Szanse 2021;
  • organizacje i instytucje, które są autorami projektów modelowych Programu Równać Szanse wydawanych w latach 2001-2020. 

 

Do kiedy można się zgłosić?

Nabór rusza 23 stycznia 2023 r. i potrwa do 9 lutego 2023 r. do godziny 12.00

 

Dokumenty do pobrania:

 

Informacji o Konkursie udziela Organizator – Fundacja Civis Polonus telefonicznie 609 458 344 lub pocztą elektroniczną:

 

Zgłoszenia do fazy wstępnej konkursu należy składać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: https://s.rownacszanse.pl/projektymodelowe 

 

Nie zwlekaj i zgłoś swój projekt już dziś! Czekamy na Twoje inspirujące i innowacyjne rozwiązania, które pomogą w rozwijaniu i upowszechnianiu skutecznych metod pracy z młodzieżą.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne