Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zgłoś się do „Pytamy o zielone”

Data publikacji: 05.02.2024
Spoza programu

7 lutego (środa, godz. 11:00-12:30) organizujemy spotkanie online, na którym opowiemy o akcji “Pytamy o zielone”. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli bibliotek, domów kultury, lokalnych stowarzyszeń i fundacji, kół i grup nieformalnych do udziału w spotkaniu.

 

Celem akcji “Pytamy o zielone” jest zadawanie pytań i działanie na rzecz środowiska, by stało się ono priorytetem i znalazło się w programach kandydatów i kandydatek przed wyborami samorządowymi 2024 r.

Skopiowano!

Często zielona zmiana w gminie zaczyna się od pytania jednej osoby lub grupy osób, i zbudowanego wokół niej poparcia mieszkańców. I właśnie o tym, jak troska mieszkańców o najbliższe otoczenie doprowadziła do ograniczenia poziomu emisji pyłów i gazów w cieplarnianych w Zakopanem odpowiedzą goście specjalni spotkania: Jolanta Sitarz-Wójcicka, aktywistka Podhalańskiego Alarmu Smogowego, oraz Władysław Bętkowski, przewodnik tatrzański, absolwenci programu “Zielony lider” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego przez Fundację Sendzimira.

 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym Zieloni Liderzy z Zakopanego opowiadają o swoich działaniach: https://youtu.be/jhSB-NDGpoE?feature=shared

 

Spotkanie odbędzie się 7 lutego (środa), w godz. 11:00-12:30 na platformie Zoom.

 

Aby wziąć w nim udział, należy wcześniej zarejestrować się tutaj:
https://zoom.us/webinar/register/WN_ZPHg2qr1T76GpglIV7lAFg

 

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do spotkania.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne