Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ufunduj Dyplom Marzeń!

Data publikacji: 24.04.2023
Spoza programu

Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające lokalnie, które dotąd nie brały udziału w Programie Stypendiów Pomostowych.

 

Jeśli chcesz spełnić marzenia młodych ludzi o studiowaniu,  zgłoś się do konkursu Dyplom z Marzeń!

 

Konkurs Dyplom z Marzeń ma na celu wyłonienie organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które zostaną Partnerami w kolejnej (XXII) edycji Programu Stypendiów Pomostowych.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane Organizacje Lokalne do udziału w Programie Stypendiów Pomostowych dla studentów I roku. Gromadząc 25% kosztu stypendium, możesz stworzyć swoim kandydatom niepowtarzalną szansę udziału w systemie stypendialnym.

 

W ramach Programu Stypendiów Pomostowych stypendysta, poza stypendium na I rok studiów, ma szansę uzyskać pomoc na kolejnych latach studiów. Na najlepszych bowiem, czekają stypendia za wyniki w nauce, a także dofinansowanie na studia zagraniczne czy oferty staży zagranicznych, już bez udziału finansowego OL.

 

Programem zarządza Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

 

Termin aplikacji upływa 12 maja 2023 roku
Zapraszamy i życzymy powodzenia!

 

Wszystkie informacje nt. tegorocznej edycji konkursu dostępne są na stronie: Dyplom Marzeń

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 789 204 896 lub pisząc na adres e-mail:a.wisniewska@fep.lodz.pl

Skopiowano!

Czym są Stypendia Pomostowe?

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne