Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Learn & Grow: Festiwal Sektor 3.0

Data publikacji: 28.04.2023
Spoza programu

Działasz w organizacji pozarządowej, wspierasz swoją społeczność lokalną? Weź udział w Festiwalu Sektor 3.0 Learn & Grow już 17 maja i dowiedz się, jak uczyć i rozwijać się skuteczniej ze wsparciem technologii, wspierając tym samym swoją działalność społeczną.

 

Festiwal Sektor 3.0 to wydarzenie, którego celem jest inspirowanie i prezentowanie trendów ze świata nowych technologii oraz edukowanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne cyfrowe strategie i narzędzia w codziennych działaniach społecznych. Tegoroczna edycja pod hasłem Learn & Grow odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 17-18 maja.

 

Wspólnie z ekspertami i ekspertkami poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak uczyć się i rozwijać skuteczniej ze wsparciem technologii. Porozmawiamy o tym, dlaczego ważne jest umiejętne identyfikowanie sygnałów zmian, które pomagają lepiej wyobrażać sobie przyszłość. Na tej zaś podstawie – lepiej planować swój rozwój i podejmować trafne decyzje w zakresie tego, czego i jak się uczyć. Pierwszego dnia Festiwal będzie dostępny dla uczestników online, a nadawany będzie ponownie z warszawskiego Kampusu Innowacji. Drugiego dnia odbędą się zostały stacjonarne warsztaty typu master class i networking przy kawie w Google for Startups Campus Warsaw w Centrum Praskim Koneser. 

Skopiowano!

Wśród wystąpień polecamy m.in.:

  • Od nauki do rozwoju. Jak się adaptować do dynamicznych zmian technologicznych na rynku pracy? 10:00 – 10:35
    O tym, jak technologie zmieniają nasze podejście do edukacji i rozwoju porozmawiają Paula Bruszewska (Zwolnieni z Teorii), Łukasz Pietrzak (Google Polska) i prof. Aleksandra Przegalińska (Akademia Leona Koźmińskiego).
  • E-learning w działaniach społecznych 13:00 – 14:00
    O tym, dlaczego warto inwestować w e-learning w organizacji opowiedzą Hei-Yue Pang (Inco Academy) i Mike Taylor (Nationwide).
  • Myśl więcej, wykonuj mniej. Wiedza w czasach automatyzacji 14:00 – 14:30
    O tym, w jaki sposób technologie mogą nam pomóc w wytwarzaniu i dzieleniu się wiedzą porozmawiają Natalia Ćwik (Wikimedia Polska), Dominika Bettman (Microsoft Polska) i prof. Katarzyna Śledziewska (DELab UW). 

 

Zarejestruj się bezpłatnie: http://2023.sektor3-0.pl/ 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne