Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Konferencja podsumowująca Fundusz Pomocowy

Data publikacji: 18.11.2023
Spoza programu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję podsumowującą program Fundusz Pomocowy, który od 2020 roku wspierał organizacje pozarządowe w przeciwdziałaniu skutkom pandemii COVID-19 wśród dzieci i młodzieży.

 

Nasze wydarzenie ma na celu podziękowanie organizacjom pozarządowym za ich wyjątkowy wkład i zaangażowanie w realizację programu Fundusz Pomocowy, omówienie osiągnięć Programu, prezentację dobrych praktyk wypracowanych w ramach programu a także zapowiedź przyszłych działań na rzecz dzieci i młodzieży.

 

To co wyróżnia nasz program to przede wszystkim elastyczne podejście do potrzeb organizacji wspierających dzieci i młodzież i wsłuchiwanie się w ich zmieniające się potrzeby. To z organizacji wywodzili się nasi eksperci i doradcy, to organizacje diagnozowały swoich młodych odbiorców i ich środowiska w pandemii, realizowały działania wspierające, to one w końcu wyciągały wnioski ze swoich działań i dzieliły się nimi z całą społecznością w  Programie. Zobaczcie co z tych doświadczeń pozostanie z nami na dłużej.

Skopiowano!

Kiedy i gdzie?
Konferencja odbędzie się 29 listopada 2023 roku w Warszawie w hotelu Ibis Stare Miasto, Ul. Muranowska 2, w godzinach 10.00 – 18.00.

 

Dla kogo?
Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy przedstawicieli i współpracowników organizacji pozarządowych, edukatorów, nauczycieli, a także inne osoby na co dzień pracujące z dziećmi i młodzieżą, dla których temat wspierania ich rozwoju i zdrowia psychicznego jest bardzo ważny.

 

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada 2023 poprzez formularz online. Konferencja jest bezpłatna.

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

 

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć tutaj.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne