Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

IX edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

Data publikacji: 26.09.2023
Spoza programu

Kurs FAOO łączy szkolenia stacjonarne, naukę online, wymianę doświadczeń oraz praktyczne wdrażanie indywidualnych rozwiązań zarządczych. Cykl szkoleń obejmuje 9 obszarów tematycznych: fundraising, zarządzanie zespołem, planowanie strategiczne, elementy prawa w praktyce NGO, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, umiejętności interpersonalne oraz fakultatywny warsztat nt. cyfrowego bezpieczeństwa.

Skopiowano!

Na zgłoszenia do rocznego, bezpłatnego kursu zarządzania organizacjami pozarządowymi Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO) czeka do końca września 2023. Otwarcie programu odbędzie się 16 listopada 2023, natomiast zakończenie zaplanowano na październik 2024.

 

Dla kogo PROMENGO?  

 

Do programu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że do dobrego, efektywnego i sprawnego kierowania nie wystarczą zapał, entuzjazm i poświęcenie, ale też niezbędna jest konkretna wiedza i umiejętności. Aplikujące osoby powinny aktualnie pełnić funkcje menedżerskie w organizacjach pozarządowych oraz móc wykazać się minimum 2-letnim doświadczeniem w zarządzaniu.  PROMENGO zostało przygotowane dla osób, które pracują w doświadczonych organizacjach – posiadających stały zespół i własny majątek.

Dołącz do grona 300 zadowolonych absolwentek i absolwentów Programu z całej Polski! Zobacz listę absolwentów i absolwentek Pomengo.

 

Co oferuje PROMENGO? 

 

  • Dostęp do najlepszych specjalistów z różnych dziedzin – osób łączących doświadczenie trenerskie z praktycznym.
  • 260 godzin nauki, w tym ok. 150 godzin przeznaczonych na szkolenia stacjonarne.
  • Nacisk na użyteczność nauczania – przekładanie zdobywanej wiedzy i umiejętności na praktykę.
  • Możliwości korzystania z doświadczeń innych menedżerów i menedżerek NGO.
  • Czas na zajęcie się rozwojem – organizacji i swoim własnym.

Udział w PROMENGO jest bezpłatny, uczestnicy/uczestniczki we własnym zakresie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

 

Więcej informacji? 

 

Przed wysłaniem aplikacji warto zapoznać się z dodatkowymi informacjami w zakładce PROMENGO na stronie internetowej FAOO.

 

Jak się zgłosić?  

 

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać do 30 września 2023. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do 13 października 2023.

 

Program realizowany jest dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne