Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Program „Lokalne Partnerstwa PAFW” przyznaje 20 tys. zł na lokalne działania

Data publikacji: 15.03.2022
Spoza programu

Organizacje i instytucje działające w gminach do 50 tys. mieszkańców mają szansę na stworzenie partnerstwa na rzecz dobra wspólnego i realizację projektu ważnego dla lokalnej społeczności. W ramach programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności” mogą wziąć udział w tutoringu, a następnie zdobyć grant do 20 tysięcy złotych na partnerskie  działania. W związku z bieżącą sytuacją możliwe jest ukierunkowanie partnerskich projektów na wsparcie dla uchodźców z Ukrainy. Termin nadsyłania  zgłoszeń upływa 28 marca 2022 roku.

 

 

Skopiowano!

Program „Lokalne Partnerstwa PAFW”, zainicjowany w 2009 r.  i realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce adresowany jest do lokalnych społeczności z gmin do 50 tysięcy mieszkańców. W trwającej obecnie VIII edycji Programu ogłaszany jest ogólnopolski otwarty konkurs grantowy, na start-up granty. 

 

Konkurs otwarty jest adresowany do Grup Inicjatywnych, składających się z co najmniej trzech podmiotów, współpracujących ze sobą na terenie jednej lub więcej gmin do 50 tysięcy mieszkańców. Mogą to być organizacje pozarządowe, szkoły, biblioteki czy instytucje kultury.

 

W ramach konkursu otwartego przewidziano dwa etapy: udział w 3-miesięczynym programie tutoringu (w ramach którego oferujemy mini grant w wys. ok. 3 000 zł na przeprowadzenie diagnozy potrzeb), a następnie ubieganie się o start-up granty w wysokości do 20.000 zł. Pula w konkursie otwartym wynosi 80.000 zł. Przyznane zostaną maksymalnie 4 start-up granty. Aby zgłosić się do udziału w tutoringu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go w wersji elektronicznej na adres e.dmochowska@filantropia.org.pl  w terminie do 28 marca 2022 roku.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie Programu: http://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/20-tysiecy-zlotych-na-projekty-partnerskie-konkurs-otwarty-programu-lokalne-partnerstwa-pafw/

 

Więcej o programiehttp://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/o-programie/

 

Dodatkowych informacji na temat konkursu oraz programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” udzielają:

Emilia Dmochowska: e.dmochowska@filantropia.org.pl, (22) 622 01 22 wew. 16,
Stanisław Głąbski: s.glabski@filantropia.org.pl, (22) 622 01 22 wew. 24

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne