Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Za kulisami Walentynkowego Balu w Samborcu

Data publikacji: 21.03.2024
Relacje z projektów

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż radosna atmosfera tanecznej imprezy? To właśnie takie momenty pozwalają nam oderwać się od codzienności i zanurzyć w świat nieskończonej zabawy. Gdy do uszu wdzierają się ulubione dźwięki, ciało poddaje się melodii, a niechciane myśli odchodzą w zapomnienie.

 

Takie wydarzenia to także szansa na spotkanie nowych przyjaciół, rozwijanie pasji oraz tworzenie niezapomnianych wspomnień. Od balów tematycznych po koncerty czy plenerowe festiwale, możliwości są niemal nieograniczone!

Skopiowano!

Wielu młodych ludzi zaangażowanych jest również w organizację tych wydarzeń, ucząc się przy okazji nowych umiejętności i zdobywając cenne doświadczenie w pracy zespołowej. Tym samym tropem poszła młodzież z Samborca, decydując się na założenie Młodzieżowego Biura Imprezowego w ramach ich projektu Równać Szanse.

 

Warto zauważyć, że jeszcze zanim młodzi ruszyli z organizacją imprez, przeszli solidne przygotowanie. Omówili swoje plany czy oczekiwania oraz wyznaczyli cele. Zgłębili tajniki animacji i organizacji większych wydarzeń. A na koniec – zasięgnęli wiedzy muzycznego eksperta w osobie Dj Filoo.

 

 

Aż w końcu nadszedł 3 lutego – czyli dzień pierwszego eventu! Młodsi i starsi zgromadzili się, by wspólnie spędzić czas na Walentynkowym Balu Karnawałowym. Atmosfera była niesamowita – muzyka grała, a serca biły mocniej! Nie zabrakło też kultowej belgijki – tańca, który stał się już wręcz obligatoryjnym elementem imprez.

 

Organizatorzy przygotowali bogatą rozrywkę dla wszystkich obecnych. Zabawa taneczna i emocjonujące wyścigi SIM racing przyciągnęły uwagę wielu. Goście mogli skosztować też pysznych przekąsek i uzupełnić brakującą energię – aby za chwilę znów móc ruszyć na parkiet.

 

Na imprezie znalazła się też fotościanka – idealna do uwiecznienia wspaniałych chwil! W końcu, pamiętajmy, że takim imprezom zawsze towarzyszą niepowtarzalne emocje – od ekscytacji i stanu błogiego zapomnienia, aż do radości płynącej z bycia wśród przyjaciół.

 

Dzięki zdjęciom, te momenty zostaną z uczestnikami balu na zawsze.

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne