Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kim będę? – warsztaty zawodoznawcze dla uczniów gimnazjum - 2003

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Słupsk w Słupsku

Cel:

Celem projektu jest pomoc młodzieży wiejskiej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej poprzez umożliwienie dostępu do informacji zawodowej i kontaktu z profesjonalnym poradnictwem.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany jest do uczniów klas III gimnazjów z terenów wiejskich, którzy stoją przed decyzją o wyborze szkoły średniej/ zawodu. W projekcie wzięli udział uczniowie z gmin: Słupsk, Smołdzino, Główczyce, Ustka i Kobylnica.

Opis projektu:

W ramach projektu zostały zorganizowane warsztaty, których celem była pomoc w wyborze zawodu zgodnie z możliwościami psychofizycznymi, potrzebami rynku pracy i indywidualnymi zainteresowaniami. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Młodzi ludzie włączą się aktywnie w przygotowanie Giełdy Zawodów – prezentacji oferty szkół średnich z terenu województwa oraz poradni psychologiczno – pedagogicznych, Młodzieżowego Biura Pracy, Urzędu Pracy etc. Giełda Zawodów adresowana jest zarówno do absolwentów gimnazjów, jak i szkół średnich.

Budżet projektu: 45 350 zł

Dotacja: 19 300 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Słupsk w Słupsku

Miejscowość: Słupsk

Ulica, nr domu i lokalu: Grabskiego 7

Kod pocztowy i Poczta: 76-200 Słupsk

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: http://

Kim będę? – warsztaty zawodoznawcze dla uczniów gimnazjum

Łukasza Cieplińskiego 19, 76-208 Słupsk, Polska

Więcej