Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Film w oczach młodzieży - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie 'Prometeusz’ w Karlinie

Cel:

Celem projektu „Film w oczach młodzieży

Odbiorcy projektu:

Młodzież okolic Karlina

Opis projektu:

Całość przedsięwzięcia została podzielona na 4 etapy:
(etap 1 – Dzieła mistrzów; etap 2 – Jak to się robi; etap 3 – Radość tworzenia; etap 4 – Prezentacja dorobku artystycznego).
Każdy z ww. etapów charakteryzuje się inną specyfiką prowadzenia zajęć. Uczestnicy projektu będą brali udział w seansach filmowych, które będą kończyły się dyskusją i wygłaszaniem swoich poglądów nt. obejrzanego filmu. Następnie wezmą udział w warsztatach tematycznych (warsztaty plastyczne, literackie, filmowe, reżyserskie), gdzie będą doskonalić swoje umiejętności. Spośród najlepszych scenariuszy zostaną nakręcone filmy, które wraz z plakatami, recenzjami z obejrzanych filmów będą prezentowane na gali wieńczącej projekt, a także na specjalnie zorganizowanych pokazach. Będą one odbywały się w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich, Domu Dziecka, Domu Pomocy Społecznej, Warsztatach Terapii Zajęciowej.

Budżet projektu: 37 350 zł zł

Dotacja: 25 000 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie 'Prometeusz’ w Karlinie

Miejscowość: Karlino

Ulica, nr domu i lokalu: Parkowa 1

Kod pocztowy i Poczta: 78-230 Karlino

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: białogardzki

Adres strony internetowej: http://

Film w oczach młodzieży

Księdza Brzóski 15, 78-230 Karlino, Polska

Więcej