Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dziś poznaję swoją gminę, jutro cały świat - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia Rozwoju Sołectwa Łukawa Wspólnota Wiejska Zespół Szkół w Łukawie

Cel:

Celem projektu jest zapoznanie uczniów klas gimnazjalnych z walorami turystyczno-przyrodniczymi oraz dorobkiem kulturowo-historycznym gminy Wilczyce, a tym samym wzmocnienie ich więzi z regionem i krajem, w którym mieszkają; jak również zdobycie przez nich nowych umiejętności.

Odbiorcy projektu:

29 osób (uczniowie gimnazjum i nauczyciele)

Opis projektu:

Pierwszym etapem realizacji projektu będzie zbieranie informacji o lokalnych wydarzeniach, słynnych osobach, podaniach i legendach, obrzędach, zabytkach i innych osobliwościach gminy Wilczyce. Informacje będą pozyskiwane z materiałów archiwalnych oraz ustnych przekazów lokalnej społeczności, co pozwoli uczestnikom projektu nawiązać współpracę z mieszkańcami gminy Wilczyce oraz innymi jednostkami szkolnymi i administracyjnymi z naszej gminy i powiatu. Uzyskane w ten sposób informacje będą segregowane i przetwarzane przez uczestników projektu, w celu zamieszczenia ich na nowo utworzonej (specjalnie do potrzeb realizacji projektu) stronie www.

Budżet projektu: 10 000 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia Rozwoju Sołectwa Łukawa Wspólnota Wiejska Zespół Szkół w Łukawie

Miejscowość: Łukawa

Ulica, nr domu i lokalu: Łukawa

Kod pocztowy i Poczta: 27-612 Wilczyce

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://

Dziś poznaję swoją gminę, jutro cały świat

Łukawa 75, 27-612, Polska

Więcej