Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ekspolzja Pomysłów !!! - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie 'Mała Ojczyzna’ w Borkowie

Cel:

Celem projektu jest pobudzenie 50 osobowej grupy młodzieży w wieku 12-16 lat do aktywności i rozwijania swoich zainteresowań przez 15 osobową grupę młodzieży w wieku 17-20 lat poprzez dzielenie się zdobytymi umiejętnościami oraz wiedzą.

Odbiorcy projektu:

Uczestników projektu tworzą 2 grupy młodzieży:
– Młodzieżowi Doradcy to grupa 15 osób, wyłoniona w poprzednich projektach, wykazująca aktywne postawy w odniesieniu do siebie i rzeczywistości, pragnąca kontynuować rozwój swoich zainteresowań i dzielić się nimi z rówieśnikami,
– 50 osobowa grupa młodzieży młodszej to uczniowie starszych klas szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Malechowo i Sianów, którzy chętnie włączą się do nowych działań wykraczających poza naukę w szkole.

Opis projektu:

Młodzież starsza, która poprzez działania w poprzednim projekcie stała się kreatywna i bardziej pewna siebie, zainicjuje powstanie nowych grup, pełniąc rolę młodzieżowych doradców, którzy będą pomagać młodszym kolegom w rozwoju swoich zainteresowań podczas wspólnych spotkań. Młodzież będzie działać w ramach grup zainteresowań i według ułożonego przez siebie harmonogramu. Uczestników projektu tworzą 2 grupy młodzieży:
W ramach projektu Młodzieżowi Doradcy wezmą udział w szkoleniu na temat aktywnych postaw młodzieży w działaniach na rzecz własnego środowiska, zawiążą grupy zainteresowań wśród młodszych kolegów, ustalą wraz z nimi harmonogram spotkań i wspólnych zajęć warsztatowych w terenie a uwieńczeniem pracy w grupach będzie prezentacja dokonań w szkołach na terenie gminy Malechowo i Sianów. Dotacja zostanie przeznaczona na szkolenia uczestników projektu, na sprzęt i materiały potrzebne do pracy w grupach, dowozy uczestników i organizację prezentacji.

Budżet projektu: 35 180 zł zł

Dotacja: 25 000 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie 'Mała Ojczyzna’ w Borkowie

Miejscowość: Borkowo

Ulica, nr domu i lokalu: Borkowo 19

Kod pocztowy i Poczta: 76-142 Melechowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: sławieński

Adres strony internetowej: http://www.mala-ojczyzna.iq.pl/

Ekspolzja Pomysłów !!!

11 Listopada 65, 95-040 Koluszki, Polska

Więcej