Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr magicznym zwierciadłem prawdziwego życia - 2004

Realizowany przez:

Grupa Teatralna Scena M w Miechowie

Cel:

Projekt ma na celu podniesienie umiejętności aktorskich i organizacyjnych osób działających już od jakiegoś czasu w naszej grupie, oswojenie nowych członków z występami na scenie, integrację zespołu, zaprezentowanie naszej pracy przed publicznością złożoną z uczniów miechowskich szkół (przybliżenie im problemów poruszanych w sztuce, zainteresowanie ich działalnością naszej grupy, umożliwienie im zetknięcia się z kulturą).

Odbiorcy projektu:

12 osób

Opis projektu:

Zostanie zrealizowane przedstawienie teatralne według scenariusza napisanego przez jednego z członków grupy lub według sztuki współczesnego dramaturga, dotykające współczesnych problemów społeczeństwa. Kolejnym przedsięwzięciem będą dwa Wieczory Poezji – jeden zorganizowany w Liceum Ogólnokształcącym z okazji Walentynek, drugi zorganizowany podczas ferii zimowych w Miechowskim Domu Kultury. Zostanie też zorganizowany wyjazd członków grupy teatralnej na przedstawienia teatralne i spotkania z aktorami do oddalonego o 40 km Krakowa, w celu skonfrontowania swojej pracy z pracą profesjonalistów i w celu zdobycia nowych doświadczeń teatralnych.

Budżet projektu: 6 340 zł

Dotacja: 4 500 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Grupa Teatralna Scena M w Miechowie

Miejscowość: Miechów

Ulica, nr domu i lokalu: Racławicka 10

Kod pocztowy i Poczta: 32-200 Miechów

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: http://

Teatr magicznym zwierciadłem prawdziwego życia

Racławicka 10, 32-200 Miechów, Polska

Więcej