Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Koło Młodych Ornitologów - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum im Ks. Bronisława Markiewicza w Gaci

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie zainteresowań uczniów, mobilizowanie ich do aktywnej pracy na rzecz środowiska, nawiązanie współpracy z ośrodkami prowadzącymi badania naukowe oraz umożliwienie wykazania się własnymi zdolnościami i zaprezentowania swoich osiągnięć.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą uczniowie ze wszystkich klas gimnazjum zainteresowani ornitologią i ochroną przyrody oraz uczniowie, którzy ukończyli gimnazjum i współpracują ze szkoła na zasadach wolontariatu – 22 osoby.

Opis projektu:

Projekt będzie obejmował zajęcia w szkole i zajęcia terenowe. Będą to zajęcia warsztatowe na których uczniowie będą poznawać zagadnienia związane z ptakami i ich ochroną w środowisku naturalnym. Uczniowie będą organizowali wystawy i stworzą stronę internetową prezentującą efekty ich działań. Planowane są wycieczki ornitologiczne zarówno w najbliższej okolicy szkoły, interesujących miejscach w powiecie, jak i uczestnictwo w naukowym obozie ornitologicznym.

Budżet projektu: 8 929 zł

Dotacja: 6 700 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Gimnazjum im Ks. Bronisława Markiewicza w Gaci

Miejscowość: Gać

Ulica, nr domu i lokalu: Gać

Kod pocztowy i Poczta: 37-207 Gać

Województwo: podkarpackie

Powiat: przeworski

Adres strony internetowej: http://edu.apple.pl/gac_gimn

Koło Młodych Ornitologów

Gać 212, 37-207, Polska

Więcej