Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Grybowski Nobel Gimnazjalny - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasza Ziemia Grybowska w Grybowie

Cel:

Cele projektu jest motywowanie młodzieży do nauki przedmiotów ścisłych, przyrodniczych i technicznych punktujący inwencję twórczą młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Opis projektu:

Zostanie przeprowadzony konkurs, w którym uczestniczące w rywalizacji zespoły gimnazjalistów będą przygotowywać wymyślony przez siebie eksponat (radio, alarm…) lub zestaw do doświadczeń obrazujący jakieś zjawisko z dziedziny nauk przyrodniczych. W pierwszej fazie konkursu zespoły będą miały na celu opracowanie i zaprojektowanie swojego zestawu. Następnie zostanie przeprowadzony konkurs, na którym przedstawia swoje zamierzenia (schematy, zasady działania, kosztorys, harmonogram). Nagroda dla najlepszych projektów będzie możliwość realizacji (przydzielenie opiekuna, udostępnienie pracowni, sfinansowanie potrzebnych elementów).
Zrealizowane projekty zostaną zaprezentowane na Festiwalu Nauk Przyrodniczych, który odbędzie się w Gimnazjum w Stróżach. Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone, eksponaty będą stanowiły zaczątek „Muzeum Techniki

Budżet projektu: 13 000 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie Nasza Ziemia Grybowska w Grybowie

Miejscowość: Grybów

Ulica, nr domu i lokalu: Jakubowskiego 33

Kod pocztowy i Poczta: 33-330 Grybów

Województwo: małopolskie

Powiat: nowosądecki

Adres strony internetowej: http://

Grybowski Nobel Gimnazjalny

Jakubowskiego 25, 33-330 Grybów, Polska

Więcej