Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nie musisz być Syzyfem – możesz wejść na szczyt! - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum w Ścinawce Średniej

Cel:

Wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z terenów wiejskich poprzez aktywne uczestnictwo w realizowaniu zadań z zakresu nauki, wychowania, kultury.

Odbiorcy projektu:

Uczniowie klas II – bezpośrednio 45 osób

Opis projektu:

Projekt prowadzony jest metodą zdobywania przez uczniów różnych sprawności- wyznaczania im konkretnych zadań na bazie określonych w danym module działań (np. sprawność krytyk teatralny wiąże się z obejrzeniem spektaklu teatralnego). Sprawności przydziela, po ocenie stopnia wykonania zadań, komisja złożona z nauczycieli. Uczestnikami projektu będą uczniowie klas drugich ( trzy klasy gimnazjum). Główne działania to zdobywanie 8 sprawności: artysta, krytyk filmowy, psycholog, naukowiec, krytyk teatralny, ekspert promocji, wolontariusz, ekolog. Zdobycie każdej sprawności wiąże się z wykonaniem określonych działań i zadań: obejrzenie filmu, spektaklu, udział w debacie, lekcji w terenie, spotkanie z władzami gminy, zorganizowanie pobytu dzieci w swojej gminie, zajęcia w bibliotece, napisanie recenzji, wykonanie projektu plakatu, sporządzenie projektu przy pomocy komputera.

Budżet projektu: 24 920 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Gimnazjum w Ścinawce Średniej

Miejscowość: Ścinawka Średnia

Ulica, nr domu i lokalu: Sikorskiego 34

Kod pocztowy i Poczta: 57-410 Ścinawka Średnia

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: http://

Nie musisz być Syzyfem – możesz wejść na szczyt!

Sikorskiego 23, 57-410 Ścinawka Średnia, Polska

Więcej