Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stworzenie pracowni ceramicznej i zorganizowanie w niej zajęć z ceramiki dla młodzieży z terenu gminy Buczkowice - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Zdrowia w gminie Buczkowice i Rozwoju Ośrodka Zdrowia wraz z Filiami Nasze Zdrowie w Buczkowicach

Cel:

Pożyteczne i twórcze zagospodarowywanie wolnego czasu młodzieży z terenu Gminy Buczkowice, a poprzez to integracja młodzieży niepełnosprawnej z osobami zdrowymi.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Buczkowice

Opis projektu:

Realizacja projektu składa się z dwóch etapów. W pierwszym został przeprowadzony nabór na zajęcia, zorganizowany transport dla osób niepełnosprawnych oraz uczestników zajęć z dalszych miejscowości gminy (Kalna, Godziszka, Rybarzowice) i przygotowna pracownia ceramiczna. Zakupino piec ceramiczny i glinę.
Druga część to zajęcia z ceramiki . Przedsięwzięcie zakończy wystawa prac ceramicznych wykonanych przez młodzież, która zostanie uroczyście otwarta 15 maja 2005 roku o godz. 16.00 w sali wystawowej ośrodka kultury w Buczkowicach.

Budżet projektu: 18 200 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Zdrowia w gminie Buczkowice i Rozwoju Ośrodka Zdrowia wraz z Filiami Nasze Zdrowie w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 799

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: http://

Stworzenie pracowni ceramicznej i zorganizowanie w niej zajęć z ceramiki dla młodzieży z terenu gminy Buczkowice

Wyzwolenia 433, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej