Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub Środowiskowy „Szansa - 2002

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Szkoła Marzeń w Dubiecku

Cel:

Celem projektu było wyrównanie szans edukacyjnych młodzieży wiejskiej w stosunku do ich rówieśników z miasta.

Odbiorcy projektu:

Projekt przeznaczony był dla gimnazjalistów, których rodziny zostały dotknięte powodzią, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin ubogich, wielodzietnych, nierzadko patologicznych – 60 uczniów.

Opis projektu:

Zostały zorganizowane zajęcia z zakresu: poprawności językowej (ortograficznej i stylistycznej), konstruowania tekstu, pracy z tekstem literackim, stosowania pojęć, definicji i twierdzeń matematycznych w zadaniach praktycznych, pracy z edytorem tekstu i posługiwania się Internetem przy wyszukiwaniu informacji pomocnych w odrabianiu lekcji i przygotowywaniu prac szkolnych. Uczniowie pracowali indywidualnie, w parach i grupach, część zajęć była prowadzona w pracowni komputerowej. Sprawdzianem wiedzy były konkursy: językowy, matematyczny i internetowy dla wszystkich uczestników projektu. Zajęcia prowadzone były dwa razy w tygodniu po dwie godziny.

Budżet projektu: 12 350 zł

Dotacja: 9 800 zł

Rocznik: 2002

Nitka: Powódź

Stowarzyszenie Szkoła Marzeń w Dubiecku

Miejscowość: Dubiecko

Ulica, nr domu i lokalu: Nienadowa 555

Kod pocztowy i Poczta: 37-750 Dubiecko

Województwo: podkarpackie

Powiat: przemyski

Adres strony internetowej: http://

Klub Środowiskowy „Szansa

Przemyska 43A, 37-750 Dubiecko, Polska

Więcej