Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wszystkie dzieci nasze są - 2002

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 1w Dydni

Cel:

Celem projektu była pomoc młodzieży wiejskiej w zdobyciu wiedzy i umiejętności, które ułatwią jej kontynuowanie edukacji.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany był do uczniów Gimnazjum w Dydni oraz uczniów starszych klas szkół podstawowych z Dydni, Krzywego, Krzemiennej, Wydrnej i Jabłonki, którzy w przyszłości rozpoczną edukację w Gimnazjum (bezpośrednio 150 uczniów, pośrednio 620 uczniów gimnazjum i szkół podstawowych).

Opis projektu:

Zostały zorganizowane zajęcia z zakresu posługiwania się komputerem, jego oprogramowaniem oraz Internetem (m. in. wyszukiwanie w Internecie informacji wykorzystywanych przy odrabianiu lekcji i przygotowywaniu prac szkolnych, korzystanie z programów multimedialnych, tworzenie stron internetowych). Oprócz tego były prowadzone zajęcia językowe (wyrównawcze – dla uczniów mających zaległości oraz dodatkowe z języka francuskiego i włoskiego).

Uczniowie gimnazjum redagowali i wydawali gazetkę „Kurier Królewski

Budżet projektu: 13 279 zł

Dotacja: 9 600 zł

Rocznik: 2002

Nitka: Powódź

Gimnazjum nr 1w Dydni

Miejscowość: Dydnia

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 36-204 Dydnia

Województwo: podkarpackie

Powiat: brzozowski

Adres strony internetowej: http://

Wszystkie dzieci nasze są

Juliana Tuwima 13, 38-300 Gorlice, Polska

Więcej