Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kim będę? – warsztaty zawodoznawcze dla uczniów gimnazjum - 2001

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Słupsk w Słupsku

Cel:

Celem projektu była pomoc młodzieży wiejskiej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej poprzez umożliwienie dostępu do informacji zawodowej i kontaktu z profesjonalnym poradnictwem.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany był do uczniów klas III gimnazjów z terenów wiejskich, którzy stali przed decyzją o wyborze szkoły średniej/ zawodu – 700 uczniów. Wzięli w nim udział uczniowie z gmin: Słupsk, Smołdzino, Główczyce, Ustka i Kobylnica.

Opis projektu:

Zostały dla nich zorganizowane warsztaty, których celem była pomoc w wyborze zawodu zgodnie z możliwościami psychofizycznymi, potrzebami rynku pracy i indywidualnymi zainteresowaniami. Warsztaty zostały przeprowadzone przez doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Młodzi ludzie włączyli się aktywnie w przygotowanie Giełdy Zawodów – prezentacji oferty szkół średnich z terenu województwa oraz poradni psychologiczno – pedagogicznych, Młodzieżowego Biura Pracy, Urzędu Pracy etc. Giełda Zawodów adresowana była zarówno do absolwentów gimnazjów, jak i szkół średnich.

Budżet projektu: 45 350 zł

Dotacja: 19 300 zł

Rocznik: 2001

Nitka: RS 2001

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Słupsk w Słupsku

Miejscowość: Słupsk

Ulica, nr domu i lokalu: Grabskiego 7

Kod pocztowy i Poczta: 76-200 Słupsk

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: http://

Kim będę? – warsztaty zawodoznawcze dla uczniów gimnazjum

Romana Dmowskiego 5, 76-200 Słupsk, Polska

Więcej