Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Chcemy być razem - 2002

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 1 w Studzieniach

Cel:

Celem projektu było zapewnienie młodzieży z Somin możliwości uczestniczenia w popołudniowych zajęciach, które pozwoliły im ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas, nauczyć się posługiwania komputerem i poznać kaszubską kulturę.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany był do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz dla niepracującej i nie uczącej się młodzieży z Somin – 60 młodych ludzi

Opis projektu:

Projekt zakładał wykorzystanie budynku po zamkniętej kilka lat temu szkole w Sominach do stworzenia miejsca, w którym prowadzone były zajęcia. Po wyremontowaniu i urządzeniu pomieszczeń (prace wykonają mieszkańcy wsi, młodzież i pracownicy interwencyjni) prowadzone były zajęcia sportowe, artystyczne i komputerowe. Trzy grupy uczniów (po 20 osób) spotykali się 2 – 3 razy w tygodniu. W prowadzeniu zajęć pomagali studenci kierunków pedagogicznych odbywający praktyki. Po zakończeniu projektu zajęcia finansowane były ze środków gminnych.

Budżet projektu: 21 500 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2002

Nitka: RS_2002

Gimnazjum nr 1 w Studzieniach

Miejscowość: Studzienice

Ulica, nr domu i lokalu: Brzozowa 7

Kod pocztowy i Poczta: 77-143 Studziennice

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: http://studzienicegim.republika.pl

Chcemy być razem

Kaszubska 5, 77-142 Studzienice, Polska

Więcej