Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Biblioteczka Młodego Naukowca - 2003

Realizowany przez:

Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu

Cel:

Celem projektu jest, poprzez udostępnienie młodzieży narzędzi służących do pozaszkolnego pogłębiania wiedzy i rozwijania zainteresowań, poszerzenie wiedzy młodych mieszkańców Jedliny Zdrój i okolic.

Odbiorcy projektu:

4 800 uczniów

Opis projektu:

W Jedlinie Zdroju, w Gminnym Centrum Edukacji (10 stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, ale bez specjalistycznego oprogramowania) została stworzona publiczna, bezpłatna Biblioteczka Młodego Naukowca (elektroniczna: 3 eduRom-y – obejmują najważniejsze przedmioty obowiązujące w gimnazjum; 2 pakiety przeznaczone do nauki języków obcych; multimedialne słowniki, encyklopedie i atlasy; 5 programów do obróbki i projektowania obrazów; tradycyjna: 8 podręczników do obsługi poszczególnych programów). W BMN odbywają się (1 godz./ tydzień) zajęcia 3 kółek zainteresowań działających w Gimnazjum Miejskim w Jedlinie Zdroju oraz, prowadzone raz w tygodniu przez autorów projektu, 2-godzinne zajęcia: informatyka, przedmioty humanistyczne i biologiczno-chemiczne. Idea projektu i działalność Biblioteczki Młodego Naukowca są promowane przez lokalne media. BMN będzie działała po zakończeniu projektu.

Budżet projektu: 16 127 zł

Dotacja: 13 900 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Małe Granty

Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu

Miejscowość: Wałbrzych

Ulica, nr domu i lokalu: Pługa 12

Kod pocztowy i Poczta: 58-000 Wałbrzych

Województwo: dolnośląskie

Powiat: wałbrzyski

Adres strony internetowej: http://

Biblioteczka Młodego Naukowca

Długa 3A, 58-309 Wałbrzych, Polska

Więcej