Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Znajomość języka szansą na lepsze jutro - 2003

Realizowany przez:

Grupa 'Młodzi dla Myszyńca’, Myszyniec

Cel:

Celem projektu jest podniesienie poziomu znajomości języków obcych dzieci i młodzieży młodzieży z Myszyńca poprzez udostępnienie niekonwencjonalnych zajęć językowych.

Odbiorcy projektu:

110 uczniów

Opis projektu:

Cel został zrealizowany poprzez utworzenie Językowego Klubu Filmowego, w którym, 2 razy w miesiącu, prezentowane były filmy w oryginalnej wersji językowej, a także poprzez zajęcia językowe (angielski i niemiecki) dla sześciu 10-osobowych grup.

W ramach zajęć został zrealizowany spektakl w języku angielskim, odbyły się spotkania z native speakers, dyskusje dotyczące polityki i ekonomii, a także konkursy sprawdzające znajomość języka. Zajęcia dla młodszych dzieci – językowe gry i zabawy- prowadzone były przez wolontariuszy – członków grupy. Zajęcia dla młodzieży poprowadzili nauczyciele i studenci.

Zajęcia odbywały się w laboratorium językowym I Liceum Ogólnokształcącego. Projekt zakończył się biwakiem. W efekcie projektu powstało młodzieżowe stowarzyszenie powołane przez członków nieformalnej grupy.

Budżet projektu: 41 920 zł

Dotacja: 17 000 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Małe Granty

Grupa 'Młodzi dla Myszyńca’, Myszyniec

Miejscowość: Myszyniec

Ulica, nr domu i lokalu: Reymonta 48/2

Kod pocztowy i Poczta: 07-430 Myszyniec

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrołęcki

Adres strony internetowej: http://

Znajomość języka szansą na lepsze jutro

Targowa 1, 07-430 Myszyniec, Polska

Więcej