Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub Młodych Ciekawych Świata - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie

Cel:

– Promuje wśród młodych ludzi twórcze, badawcze i holistyczne spojrzenia na otaczający świat,
– Pobudza aspiracje poznawcze i twórcze młodzieży oraz kształtowanie w niej postaw aktywnych wobec rzeczywistości,
– Wykorzystuje możliwości, jakie dla podniesienia poziomu kształcenia i rozwijania zainteresowań młodzieży wiejskiej stwarza rozwój technik informacyjnych i nauk ścisłych.

Odbiorcy projektu:

Projekt kierujemy do uczniów wiejskiego gimnazjum. Połowa gimnazjalistów dojeżdżając do szkoły z okolicznych wiosek spędza ok. godziny w gimbusie. Nie może brać również udziału zajęciach organizowanych po godzinach pracy gimnazjum ( ze względu na dojazd). Z uwagi na ograniczone środki finansowe młodzieży, skromny budżet Radu Rodziców i dysponowanie autobusem gimnazjalnym dopiero po 1600 wyjazdy do ww. uczelni są dla uczniów ograniczone. Część młodzieży angażująca się w działania Klubu wywodzi się z rodzin dotkniętych bezrobociem np. w związku z likwidacją PGR –u w Koszęcinie. Projekt umożliwi członkom Klubu raz w tygodniu uczestniczyć w zajęciach i pozwoli im na powrót do domu bez obciążeń finansowych.

Opis projektu:

Postanowiliśmy – nauczyciele przedmiotów matematyczno – przyrodniczych wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów oraz po sukcesie Festynu – „Festiwalu Nauki

Budżet projektu: 17 050 zł

Dotacja: 9000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie

Miejscowość: Koszęcin

Ulica, nr domu i lokalu: Sobieskiego 7

Kod pocztowy i Poczta: 42-286 Koszęcin

Województwo: śląskie

Powiat: lubliniecki

Adres strony internetowej: http://

Klub Młodych Ciekawych Świata

Jana III Sobieskiego 2, 42-286 Koszęcin, Polska

Więcej