Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Radość tworzenia - 2003

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Rodzina” w Goniądzu

Cel:

Celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży pochodzącej z biednych, wiejskich rodzin, motywowanie jej do osiągania lepszych wyników w nauce, a ponadto integracja wychowanek Ośrodka Wychowawczego w Goniądzu, uczniów Gimnazjum i społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

60 osób

Opis projektu:

Uczennice Gimnazjum przy Ośrodku Wychowawczym w Goniądzu i uczniowie Gimnazjum publicznego wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez zawodowych aktorów a następnie przygotowują 4 inscenizacje, które zostały zaprezentowane na forum społeczności lokalnej podczas Przeglądu Zespołów Teatralnych. Oprócz tego wzięli udział w konkursie literackim (wyróżnione prace zostaną opublikowane), mieli możliwość zobaczenia 3 spektakli w teatrze zawodowym. Dzięki projektowi uczestnicy projektu pogłębili swą wiedzę na temat literatury i sztuki oraz wzrośnie ich umiejętność autoprezentacji.

Budżet projektu: 16 400 zł

Dotacja: 9 000 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Małe Granty

Stowarzyszenie „Rodzina” w Goniądzu

Miejscowość: Goniądz

Ulica, nr domu i lokalu: Pl. 11 Listopada 38

Kod pocztowy i Poczta: 19-110 Goniądz

Województwo: podlaskie

Powiat: moniecki

Adres strony internetowej: http://

Radość tworzenia

Plac 11 Listopada 36, 19-110 Goniądz, Polska

Więcej