Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tam, gdzie mieszka Babie Lato… - 2003

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Romaszki w Rossoczu

Cel:

Celem projektu jest:
– wyrównanie szans edukacyjnych w zakresie kultury (z naciskiem na plastykę i teatr) dzieci i młodzieży wsi Romaszki z rówieśnikami miast i większych miejscowości,
– kształtowanie postaw twórczych młodego pokolenia w Romaszkach, zachęcenie dzieci i młodzieży do dalszego rozwijania zainteresowań plastycznych i teatralnych przez pracę w szkolnym kole plastycznym.

Odbiorcy projektu:

Projekt jest adresowany do uczniów gimnazjum i szkoły średniej zamieszkałych w Romaszkach – 50 osób. Pośrednimi uczestnikami projektu będą uczniowie szkół w powiatach: bialskim, parczewskim, włodawskim, radzyńskim – 230 osób.

Opis projektu:

W ramach projektu zostały przeprowadzone zajęcia i warsztaty plastyczne. Ich uczestnicy nauczyli się wykorzystywania niekonwencjonalnych technik tworzenia obrazu. Były to zajęcia plenerowe – organizatorzy zakupili kuchnię polową w celu wyżywienia uczestniczącej w warsztatach młodzieży.

Poza tym odbyły się zajęcia komputerowe „malowanie na ekranie

Budżet projektu: 25 040 zł

Dotacja: 15 800 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Małe Granty

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Romaszki w Rossoczu

Miejscowość: Rossosz

Ulica, nr domu i lokalu: Romaszki

Kod pocztowy i Poczta: 21-533 Rossosz

Województwo: lubelskie

Powiat: bialski

Adres strony internetowej: http://

Tam, gdzie mieszka Babie Lato…

Batalionów Chłopskich 57, 21-533 Rossosz, Polska

Więcej