Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

By czas nie zaćmił i niepamięć - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Forum Oświatowe w Kluczach

Cel:

Celem projektu jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę historyczną, etnologiczną i kulturalną o własnym regionie, wykształcenie poczucia przynależności do środowiska lokalnego oraz umiejętności aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnym.

Odbiorcy projektu:

Gimnazjaliści z Kluczy

Opis projektu:

W ramach projektu są prowadzone zajęcia edukacyjne i warsztaty fotograficzne, których celem jest poznanie historii miejscowości i fabryki oraz warsztatów papieru czerpanego, gdzie odbiorcy projektu poznają sposób ręcznego pozyskiwania papieru wraz z możliwością wykorzystania go do różnych celów. W efekcie warsztatów powstanie wystawa fotograficzna oraz publikacja dziedzictwa kulturowego okolicy związanej z papiernictwem.
Młodzież nawiązała również współpracę z Muzeum Papiernictwa w DusznikachZdroju oraz przy pomocy Internetu z fabrykami papierniczymi w Polsce i na świecie.

Budżet projektu: 43 190 zł

Dotacja: 19 500 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Stowarzyszenie Forum Oświatowe w Kluczach

Miejscowość: Klucze

Ulica, nr domu i lokalu: Rabsztyńska 3

Kod pocztowy i Poczta: 32-310 Klucze

Województwo: małopolskie

Powiat: olkuski

Adres strony internetowej: http://www.forumoswiatowe.com.pl

By czas nie zaćmił i niepamięć

Zawierciańska 2, 32-310 Klucze, Polska

Więcej