Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mam szansę być lepszy - 2003

Realizowany przez:

Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

Cel:

Celem projektu jest:
– uaktywnienie młodzieży z Lewina Brzeskiego i okolicznych wsi,
– powołanie stowarzyszenia, które na trwałe przejęłoby działania wykraczające poza statutowe funkcje szkoły i promowało aktywność młodzieży oraz wyrównywało szanse edukacyjne.

Odbiorcy projektu:

350 uczniów

Opis projektu:

W ramach projektu odbyły się: zajęcia teatralne (3 przedstawienia teatru zawodowego, warsztaty teatralne zakończone prezentacją na 3 festiwalach teatralnych), zajęcia informatyczne (3 godz. dziennie, 6 dni w tygodniu), 4 wystawy muzealne dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, zorganizowane przez młodzież, która byłaby również przewodnikiem (współpraca z 3 muzeami, wywiady z mieszkańcami), warsztaty ekologiczne w Stobrawskim Parku Krajobrazowym, ćwiczenia z fizyki w laboratorium Uniwersytetu Opolskiego; wystawa ekologiczna i warsztaty z ornitologiem; wystawa trofeów myśliwskich i wykład leśniczego; gimnazjalne konkursy „Odkrywamy młode talenty

Budżet projektu: 27 100 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2003

Nitka: Małe Granty

Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

Miejscowość: Lewin Brzeski

Ulica, nr domu i lokalu: Zamkowa 3

Kod pocztowy i Poczta: 49-340 Lewin Brzeski

Województwo: opolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: http://

Mam szansę być lepszy

Narutowicza 24, 49-340 Lewin Brzeski, Polska

Więcej