Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gmina Stoczek w obiektywie młodzieży - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Stoczek w Stoczku

Cel:

Rozwój zainteresowań młodzieży fotografią.

Odbiorcy projektu:

Młodzież Gimnazjum i Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku w liczbie około 40 osób. Pośrednimi uczestnikami będzie pozostała młodzież ucząca się w Gimnazjum i Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego (około 250 osób)

Opis projektu:

Zostanie założone Kółko Fotograficzne , którego celem będzie nauka fotografowania zarówno postaci jak i krajobrazu, otaczającej nas przyrody ze szczególnym uwzględnieniem najciekawszych miejsc takich jak: zabytki Stoczka, pomniki przyrody. Zebranie informacji o historii Gminy Stoczek i czasach współczesnych ukazujących walory turystyczno – krajoznawcze i co warto zobaczyć w gminie Stoczek. Ukoronowaniem poszukiwań będzie przygotowanie „Przewodnika turystyczno krajoznawczego po Gminie Stoczek „w formie albumu i filmu na płycie DVD, który będzie stanowił zachętę do odwiedzenia naszych stron. Realizacja projektu będzie odbywać się w sposób następujący: Miesiące styczeń i luty zostaną przeznaczone na zajęcia teoretyczne z zakresu fotografiki oraz obróbki komputerowej zdjęć. W miesiącu marcu praktyczna nauka fotografowania, filmowania, komputerowej obróbki zdjęć. W kwietniu wyjście w teren celem poszukiwania ciekawych miejsc i ludzi do przyszłych prac. Ogłoszenie konkursów na najciekawszą fotografię i najlepszy „Przewodnik turystyczno- krajoznawczy po Gminie Stoczek

Budżet projektu: 10 000 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Stoczek w Stoczku

Miejscowość: Stoczek

Ulica, nr domu i lokalu: Armii Krajowej 1

Kod pocztowy i Poczta: 07-104 Stoczek

Województwo: mazowieckie

Powiat: węgrowski

Adres strony internetowej: http://

Gmina Stoczek w obiektywie młodzieży

Węgrowska 9, 07-104 Stoczek, Polska

Więcej