Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Co jest grane? - 2004

Realizowany przez:

Zespół Szkół w Wałdowie

Cel:

Podniesienia wiedzy o filmie, teatrze uczniów Zespołu Szkół w Wałdowie

Odbiorcy projektu:

Uczestniczyli wszyscy uczniowie tj. 66 osób. Pośrednio – uczniowie Szkoły Podstawowej w Wałdowie i społeczność wiejska – około 250 osób (150 uczniowie + 100)

Opis projektu:

Zajęcia podzielone będą na trzy bloki tematyczne: dyskusyjny klub filmowy, grupa filmowa „z kamerą wśród ludzi’ i kółko teatralne. Każdy uczeń gimnazjum (66 osób) sam wybierze jeden lub więcej bloków, w którym chciałby pracować.
Grupy tematyczne odpowiednio zajmować się będą: dyskusyjny klub filmowy – oglądaniem nowości i klasyki filmowej, dyskusja na temat obejrzanego filmu oraz pisaniem recenzji do gazetki szkolnej; filmowa „z kamerą wśród ludzi’ – kręceniem krótkich filmów o życiu, pracy lokalnej społeczności (tematykę ustalą sami uczestnicy); kółko teatralne – przygotuje program artystyczny na imprezę środowiskową pt. „Co jest grane?’ (tematykę ustalą sami uczestnicy), przygotuje stroje i dekorację;
Dotacja zostanie przeznaczona na zakup: kamery, DVD, płyt z filmami na DVD i innych materiałów do prowadzenia zajęć (wymienionych w budżecie), obsługę projektu; zorganizowanie imprezy środowiskowej „Co jest grane?”; wyjazd do Multikina do Bydgoszczy.

Budżet projektu: 12 610 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Zespół Szkół w Wałdowie

Miejscowość: Wałdowo

Ulica, nr domu i lokalu: Wałdowo 90

Kod pocztowy i Poczta: 89-405 Wałdowo

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: sępoleński

Adres strony internetowej: http://www.zs-waldowo.webpark.pl

Co jest grane?

Wałdowo 59, 89-405, Polska

Więcej