Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Artyści z Droszkowa z teatrem na ty - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa, Droszków

Cel:

Twórcze zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży uczestniczącej w projekcie.

Odbiorcy projektu:

bezpośrednich – ok. 50 osób; pośrednich – ok. 50 osób

Opis projektu:

– przygotowanie młodzieży i dzieci do czynnego włączenia się do prac w grupach tematycznych poprzez poradnictwo socjalne i psychologiczne a także w celu przybliżenia funkcjonowania i obejrzenia zaplecza profesjonalnego teatru. Mieszkańcy Droszkowa nie należą do osób zamożnych więc nie korzystają z oferty teatru w Zielonej Górze, nie mają możliwości obejrzenia opery lub operetki.
– pomoc w zdobyciu umiejętności korzystania z komputera do napisania własnego scenariusza, wykonania projektów strojów, scenografii,
– zgromadzenie materiałów do scenografii, uszycia strojów, charakteryzacji.
– Warsztaty teatralne prowadzone będą przez osoby kompetentne, zatrudnione w celu nauczenia ról i dobrego zagrania postaci, w które wcielą się dzieci i młodzież, a także wykonania pomysłowej scenografii i strojów.
– Dotacja, o którą wnioskujemy w ramach realizowanego projektu zostanie przeznaczona na zakup komputera z drukarką, wyjazd grupy dzieci i młodzieży do profesjonalnego teatru w Poznaniu lub Wrocławiu, opiekunów nauki ról, odpowiedniej wymowy – dykcji, gestów itp., zakup materiałów do wykonania strojów, scenografii, charakteryzacji, koszt uszycia strojów.

Budżet projektu: 14 700 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa, Droszków

Miejscowość: Droszków

Ulica, nr domu i lokalu: Dębowa 6

Kod pocztowy i Poczta: 66-003 Zabór

Województwo: lubuskie

Powiat: zielonogórski

Adres strony internetowej: http://http://www.droszkow.eu/

Artyści z Droszkowa z teatrem na ty

Kościelna 4, 66-003 Droszków, Polska

Więcej