Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W Kawęczynie po lekcjach - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców, Kawęczyn

Cel:

Celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży w wieku 13-19 lat z terenów wiejskich poprzez organizację zajęć pozaszkolnych.
Stworzenie możliwości połączenia własnych pasji i nauki. Rozpoznawanie i rozwijanie uzdolnień i zainteresowań.

Odbiorcy projektu:

Uczniowie szkół w Kawęczynie

Opis projektu:

W ramach projektu organizowane będą m. in. dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, nauka pływania, koła informatyczne i fotograficzno-filmowe. Organizowane będą wyjazdy do kina, teatru, Instytutu Problemów Jądrowych w Świerku. Młodzież uczestniczyć będzie w warsztatach, plenerach, wykonując samodzielnie zdjęcia i filmy. przygotuje dla społeczności lokalnej występy, w tym po angielsku. Wykorzystując Internet nawiąże kontakt z rówieśnikami z innych miast, krajów. Na stronach internetowych zaprzyjaźnionych szkół zamieści informacje dotyczące stowarzyszenia , szkoły w języku angielskim. Nawiąże kontakt z szkołą anglojęzyczną, aby poznać tradycje i zwyczaje. W celu poprawy ogólnej kondycji zorganizujemy wyjazdy na basen, w celu nauki pływania . Chcemy, aby nauka odbywała się w miejscu bezpiecznym pod okiem ratownika.

Budżet projektu: 30 560 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców, Kawęczyn

Miejscowość: Kawęczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Kawęczyn

Kod pocztowy i Poczta: 62-704 Kawęczyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: http://

W Kawęczynie po lekcjach

Kawęczyn 31, 62-704, Polska

Więcej