Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

NOMIK pomaga stowarzyszeniom non-profit, swojej szkole i sobie samym - 2004

Realizowany przez:

Szkolna Agencja Reklamowa NOMIK w Międzyrzeczu

Cel:

Celem projektu jest aktywizacja młodzieży do działań na rzecz własnego środowiska; poszerzenie umiejętności związanych z obsługą sprzętu multimedialnego, prowadzeniem Agencji Reklamowej.

Odbiorcy projektu:

10 osób (16-19 lat)

Opis projektu:

Agencja Reklamowa potrzebuje zleceń, żeby zdobywać doświadczenie. Za swoje usługi nie pobiera pieniędzy, ponieważ przyświeca jej cel edukacyjny. W minionym roku szkolnym cześć zleceniodawców płaciła materiałami biurowymi lub przekazywała drobne kwoty na konto Rady Rodziców, które pozwoliły na konserwacje ksero lub zakup tonerów do drukarki. Wykonywanie ulotek, plakatów, zaproszeń lub innych materiałów reklamowych jest dość kosztowne. Wiemy, że w naszym mieście są stowarzyszenia osób chorych, niepełnosprawnych lub w inny sposób defaworyzowanych, które potrzebują materiałów reklamowych lub informacyjnych, zaproszeń na różne uroczystości itd. Nie mają one środków finansowych na ten cel . Chętnie skorzystałyby z usług naszej Agencji NOMIK. W ten sposób udałoby się połączyć nasze cele.

Dyrekcja Szkoły jest przychylna działalności Szkolnej Agencji Reklamowej. Uczniowie mogą korzystać ze sprzętu najnowszej generacji, np. laserowej kolorowej drukarki, której eksploatacja jest bardzo kosztowna oraz sprzętu komputerowego czy kserokopiarki. NOMIK bardzo chciałby mieć możliwość wykonywania również sportów reklamowych i krótkich filmów, a do tego potrzebna jest kamera.

Zakup kamery zaplanowany został jako jedyna inwestycja. Nie będzie żadnych kosztów osobowych, ponieważ zarówno opiekun, jak i uczniowie pracować będą bez honorariów.

Budżet projektu:

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Szkolna Agencja Reklamowa NOMIK w Międzyrzeczu

Miejscowość: Międzyrzecz

Ulica, nr domu i lokalu: Libelta 4

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Mędzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: http://

NOMIK pomaga stowarzyszeniom non-profit, swojej szkole i sobie samym

Complex. Grabski P., Libelta 5, 66-300 Międzyrzecz, Polska

Więcej