Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Organizacja Lokalnego Forum Programu Równać Szanse 2008 - 2008

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Brójcach

Cel:

Zapoznanie stowarzyszeń i sołtysów wsi powiatu międzyrzeckiego z Programem 'Równać Szanse’, dostarczenie im informacji o możliwościach, jakie stwarza ten program dla rozwiązania problemów młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami forum będą: Starosta Międzyrzecki, Lubuski Kurator Oświaty, Burmistrzowie; Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Wójtowie Gmin; Bledzew, Pszczew, Przytoczna, Powiatowa Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Międzyrzeckiego, organizacje pozarządowe, które nie realizowały projektów z Programu 'Równać Szanse’, sołtysi z gmin powiatu międzyrzeckiego, radni, nauczyciele, członkowie OSP w Brójcach. Łącznie – 60 uczestników

Opis projektu:

Projekt polega na zorganizowaniu jednodniowego Forum Programu 'Równać Szanse’ w Brójcach. W efekcie forum zostanie dokonana korekta rozdziału dotyczącego wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, który znajduje się w opracowanej przez powiat międzyrzecki 'Strategii Rozwoju Oświaty na lata 2008 – 2015′ . Obecnie w tym rozdziale nie ma żadnej informacji mówiącej o wyrównywaniu szans edukacyjnych dzieci i młodzieży poprzez działalność organizacji pozarządowych. Opracowany zostanie list otwarty do wszystkich sołtysów wsi powiatu międzyrzeckiego apelujący o ubieganie się o środki na wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, z informacją jak można tego dokonać, z adresami www oraz informacją o osobach, które chętnie pomogą przy pisaniu wniosków. Wydana zostanie ulotka informująca o odbytym forum i jej efektach.

Budżet projektu: 16 795 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Fora Lokalne

Ochotnicza Straż Pożarna w Brójcach

Miejscowość: Brójce

Ulica, nr domu i lokalu: Poznańska 1

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Organizacja Lokalnego Forum Programu Równać Szanse 2008

plac Wiosny Ludów 19, 66-304 Brójce, Polska

Więcej