Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W grupie siła - 2009

Realizowany przez:

Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO, Cybinka

Cel:

Rewitalizacja przestrzeni publicznej poprzez zbudowanie strategii działania na rzecz aktywizacji ludzi młodych na terenie gminy Cybinka.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami forum będą osoby reprezentujące różne grupy społeczne: przedstawiciele władzy samorządowej, przedstawiciele ZSC, pedagog, przedstawiciele Rady Pedagogicznej, Biblioteki Publicznej, MGOK-u, bezrobotni, przedstawiciele pracodawców i pracowników, osoby z niepełnosprawnością, Kler, reprezentanci stowarzyszeń, osoby z różnym wykształceniem, rodzice, studenci, licealiści, przedstawiciel OPS.

Opis projektu:

Projekt polega na zorganizowaniu jednodniowego forum Programu 'Równać Szanse’ w Cybince. Główne cele to stworzenie listy najczęściej pojawiających się problemów i inicjatyw, opisanie pomysłów osób, z którymi rozmawiano, zdiagnozowanie, w której z badanych społeczności istnieje potencjał do budowania współpracy, pomysły, inicjatywy, obranie właściwego kierunku i pobudzenie do działania istniejących już organizacji, zwiększenie zakresu ich działania, zintegrowanie młodzieży lokalnej poprzez działanie na rzecz środowiska, znalezienie sposobów na zmotywowanie młodzieży do działania, ukazanie skutków braku zaangażowania młodzieży w życie lokalne.

Budżet projektu: 7 530 zł zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Fora Lokalne

Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO, Cybinka

Miejscowość: Cybinka

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Słubicka 28

Kod pocztowy i Poczta: 69-108 Cybinka

Województwo: lubuskie

Powiat: słubicki

Adres strony internetowej: –

W grupie siła

Słubicka 58, 69-108 Cybinka, Polska

Więcej