Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi naszą przyszłością - 2010

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy Filia Biblioteczna w Uhowie

Cel:

Zorganizowanie spotkania środowisk działających na rzecz młodzieży w gminie Łapy i sąsiednich. Wypracowanie działań na rzecz młodzieży wchodzącej w dorosłe życie.

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele organizacji i instytucji działających w gminie Łapy na rzecz młodzieży, bibliotekarze, pracownicy domu kultury i świetlic wiejskich, dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele urzędu gminy – burmistrz, radni, członkowie lokalnych organizacji pozarządowych i wszystkich instytucji kultury w gminie Łapy, sołtysi, przedstawiciele gminy Suraż i Poświętne oraz liderzy Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i przedstawiciel Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

Opis projektu:

Projekt polega na przeprowadzeniu jednodniowego forum lokalnego Programu 'Równać Szanse’ w Uhowie. Planowanym efektem forum będzie podjęcie inicjatywy lokalnych działań na rzecz młodzieży. Najważniejsza będzie liczba instytucji, które podejmą współpracę i ustalą konkretne działania na rzecz młodzieży w naszym środowisku. Skutkiem Forum będzie przyjęte stanowisko w sprawie form wsparcia dla wyrównywania szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z naszego terenu. Efektem powinno być także większe wsparcie samorządu dla działań na rzecz młodzieży, prowadzonych w bibliotekach, a przez to, docenianie pracy biblioteki jako lidera w środowisku.

Budżet projektu: 6 450 zł zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Fora Lokalne

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy Filia Biblioteczna w Uhowie

Miejscowość: Uhowo

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kościelna 42

Kod pocztowy i Poczta: 18-100 Łapy

Województwo: podlaskie

Powiat: białostocki

Adres strony internetowej: http://www.bibliotekalapy.pl/

Młodzi naszą przyszłością

2W48+9V Uhowo, Polska

Więcej