Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum na rzecz młodych - 2010

Realizowany przez:

Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie

Cel:

Celem forum jest określenie potrzeb młodzieży, zainicjowanie stałego Forum na rzecz młodych, przedstawienie dobrych praktyk oraz przedstawienie inicjatyw dla młodych i sposobu ich realizacji.

Odbiorcy projektu:

W naszym forum będą brać udział po min. 2 przedstawicieli: instytucji publicznych działających na rzecz młodzieży (Biblioteka, GOK, GOPS, UG), organizacji społecznych (RAZEM, ProCivitas), jednostek OSP, klubów sportowych, zespołów ludowych, chóru, koła gospodyń wiejskich, grup nieformalnych (przy parafiach, odnowy wsi), szkół z terenu gminy.
Ponadto na forum zaproszeni zostaną: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Kieleckiego.

Opis projektu:

Projekt polega na przeprowadzeniu jednodniowego forum lokalnego Programu 'Równać Szanse’ w Piekoszowie. Planowanym efektem forum będzie powstanie dokumentu określającego sytuację młodzieży, dotychczasowe inicjatywy na jej rzecz i konieczne do wprowadzenia zmiany w planowaniu i realizowaniu inicjatyw dla młodzieży. Będzie to tzw. 'mapa drogowa’, która zostanie wypracowana podczas forum i dopracowana przez pracowników biblioteki. Będą się nią posługiwać instytucje publiczne i organizacje społeczne w planowaniu inicjatyw dla młodzieży.
Forum będzie spotykać się rokrocznie i weryfikować realizację 'mapy drogowej’.
Kolejnym efektem projektu będzie porozumienie o partnerstwie instytucji publicznych i organizacji społecznych w zakresie działań na rzecz młodzieży.

Budżet projektu: 4 860 zł

Dotacja: 3 900 zł zł

Rocznik: 2010

Nitka: Fora Lokalne

Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie

Miejscowość: Piekoszów

Ulica, nr domu i lokalu: Częstochowska 66

Kod pocztowy i Poczta: 26-065 Piekoszów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: http://gbp.piekoszow.pl

Forum na rzecz młodych

Częstochowska 47, 26-065 Piekoszów, Polska

Więcej