Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież – wspólna sprawa - 2010

Realizowany przez:

Fundacja Odnowa Wsi w Malechowie

Cel:

Celem jest stworzenie przestrzeni do dyskusji, diagnoza zasobów dotyczących młodzieży oraz prezentacja dotychczasowych działań w celu wypracowania strategii działań na rzecz młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami Forum będą przedstawiciele instytucji i organizacji działających na rzecz młodzieży z terenu Gminy Malechowo: Urząd Gminy Malechowo; PPPP w Sławnie; Gimnazjum w Malechowie; GOPS w Malechowie; ZS w Ostrowcu; SP w Lejkowie; SP w Niemicy; TPD w Koszalinie; Stowarzyszenie na rzecz Dzieci w Malechowie 'Jelonek’; Stowarzyszenie Pradoliny Rzeki Grabowej w Paprotach; Stowarzyszenie Razem w Przyszłość w Podgórkach; UKS ECO Niemica, media: (Radio Koszalin; Głos Koszaliński, Obserwator Lokalny; Dziennik Bałtycki, UKS Grabowa, KS Arkadia Malechowo.

Opis projektu:

Projekt polega na przeprowadzeniu jednodniowego forum lokalnego Programu 'Równać Szanse’ w Malechowie. Planowanym efektem forum będzie: zawiązanie koalicji na rzecz młodzieży, opracowanie planu działań i strategii działań na rzecz młodzieży, diagnoza dotycząca młodzieży z terenu gminy Malechowo, promocja organizacji działających na rzecz młodzieży z terenu gminy Malechowo, prezentacja grup młodzieżowych biorących udział w projektach, możliwość udziału w zajęciach warsztatowych.

Budżet projektu: 7 500 zł zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Fora Lokalne

Fundacja Odnowa Wsi w Malechowie

Miejscowość: Malechowo

Ulica, nr domu i lokalu: Malechowo

Kod pocztowy i Poczta: 76-142 Malechowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: sławieński

Adres strony internetowej: –

Młodzież – wspólna sprawa

Malechowo 46, 76-142, Polska

Więcej