Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Komiksowy zawrót Głowy - 2010

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bieżuniu

Cel:

Projekt ma na celu kreatywne zagospodarowanie wolnego czasu młodzieży wiejskiej i poprawienie jej samooceny. Poznanie walorów własnego miejsca zamieszkania, jego historii i współczesności.Ponadto celem projektu jest odkrywanie i promowanie młodych talentów w naszej małej ojczyźnie.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca Bieżuń i jego najbliższe okolice. Warunkiem przy rekrutacji będzie kolejność zgłoszeń po wcześniejszym ogłoszeniu naboru w Gimnazjach.

Opis projektu:

Projekt ma na celu odkrywanie i promowanie młodych talentów w naszej małej ojczyźnie. Dzięki uczestnictwu w projekcie wśród młodzieży zostanie wykształcona postawa lokalnego patriotyzmu. Komiks najłatwiej przemawia do dzieci i młodzieży, ułatwi zwrócenie uwagi na problemy i historię małej ojczyzny w interesującej i atrakcyjnej formie. Młodzież na warsztatach zapozna się z techniką rysowania komiksu, jego późniejszą obróbką cyfrową i historią własnej miejscowości, w której się wychowują. Rozwijanie lokalnego patriotyzmu, kształcenie umiejętności społecznych, zwiększenie przekonania o własnych możliwościach. Młodzież pozna historię swojej miejscowości, wspólnie stworzy i wyda komiks związany z Gminną Bieżuń, zorganizuje wystawy wykonanych przez siebie prac.

Budżet projektu: 18 660 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bieżuniu

Miejscowość: Bieżuń

Ulica, nr domu i lokalu: Mławska 5

Kod pocztowy i Poczta: 09-320 Bieżuń

Województwo: mazowieckie

Powiat: żuromiński

Adres strony internetowej: http://www.biezun.pl

Komiksowy zawrót Głowy

Jędrzeja z Gulczewa 1, 09-320 Bieżuń, Polska

Więcej