Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wydminy wczoraj i dziś – piękno uchwycone w fotografii - 2010

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach

Cel:

Celem projektu jest stworzenie wystawy i multimedialnego albumu przemian architektoniczno-społecznych Wydmin. Młodzież coraz częściej wykorzystuje archiwalne zdjęcia rodzinne do tworzenia kolaży. Uczestnictwo w tym projekcie jest dla młodych ludzi okazją do wykazania się kreatywnością, projekt odpowiada na potrzebę wpływania na środowisko i przełamania stereotypów panujących wśród starszych ludzi na temat postawy młodzieży.

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział młodzież w wieku 16-18 lat, mieszkająca w Wydminach. Rekrutacja odbędzie się poprzez rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach.

Opis projektu:

Celem projektu jest stworzenie wystawy oraz multimedialnego albumu historii przemian architektoniczno-społecznych Wydmin, uwiecznionych na fotografiach. Uczestnikami projektu jest młodzież w wieku 16-18 lat, których zadaniem będzie zebranie starych fotografii znajdujących się w rodzinnych archiwach mieszkańców Wydmin i wykonanie ich współczesnych odpowiedników. Współczesne fotografie mają ukazać, jak po latach zmieniły się Wydminy. Młodzież będzie podzielona na cztery 3-osobowe zespoły. Dwa zespoły zajmą się wyszukiwaniem archiwalnych fotografii, jeden ich segregowaniem i opisem, a jeden fotografowaniem współczesnych miejsc przedstawionych na starych zdjęciach. Po zebraniu wszystkich materiałów, zespoły przy pomocy informatyka zajmą się ich elektronicznym przetwarzaniem, stworzeniem prezentacji multimedialnej, wydrukowaniem fotografii i ich oprawieniem w antyramy.

Budżet projektu: 8 525 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach

Miejscowość: Wydminy

Ulica, nr domu i lokalu: 40-lecia 4

Kod pocztowy i Poczta: 11-510 Wydminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: giżycki

Adres strony internetowej: http://www.gokwydminy.net

Wydminy wczoraj i dziś – piękno uchwycone w fotografii

Suwalska 11, 11-510 Wydminy, Polska

Więcej