Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Od grafiki do grafitti - 2010

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kobiet Bieszczadzkich Nasza Szansa w Lesku

Cel:

Nabycie umiejętności cenionych w życiu: nawiązywania współpracy, obsługi nowoczesnego programu graficznego, aparatu cyfrowego, komunikacji bez przemocy, przejawiania inicjatywy, szeroko rozumianej kreatywności i innowacyjności, motywacji, wytyczania i osiągania celów, kompetencji osobistych, sumienności w wywiązywaniu się z obowiązków.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat mieszkająca w Ośrodku Wsparcia 'SOS’, Bursie Międzyszkolnej i Internacie Zespołu Szkół Leśnych.

Opis projektu:

Projekt 'Od Grafiki do Graffiti’ ma na celu stworzenie dzieciom i młodzieży miejsca i warsztatu (warunków i możliwości) do urzeczywistniania swoich marzeń i pasji oraz rozwój talentów. Uczestnikami projektu będą dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat. Będą przeprowadzane warsztaty, pogadanki i zajęcia praktyczne dotyczące doskonalenia umiejętności graficznych (praca z odpowiednim programem komputerowym) oraz plastycznych których efektem będzie powstanie muralu przygotowanego przez młodzież wraz z instruktorami o tematyce przeciwdziałania przemocy. Dotacja zostanie przeznaczona na zakup odpowiedniego programu komputerowego do grafiki, na farby przeznaczone do malowania graffiti, oraz na honoraria i poczęstunek podczas warsztatów. Efektem będzie mural o tematyce antyprzemocowej w ogrodzie Ośrodka Wsparcia SOS oraz nabycie przez młodzież umiejętności pracy w grupie i posługiwania się nowoczesnym programem graficznym. Podczas całego projektu będzie tworzona dokumentacja zdjęciowa i wideo, która wykona sama młodzież dzięki aparatowi cyfrowemu z możliwością nagrywania krótkich klipów.

Budżet projektu: 8 400 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kobiet Bieszczadzkich Nasza Szansa w Lesku

Miejscowość: Lesko

Ulica, nr domu i lokalu: Parkowa 1

Kod pocztowy i Poczta: 38-600 Lesko

Województwo: podkarpackie

Powiat: leski

Adres strony internetowej: http://szansa.bieszczady.info.pl

Od grafiki do grafitti

1000-lecia 7, 38-600 Lesko, Polska

Więcej