Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kawęczyńskie rytmy młodych - 2010

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców, Kawęczyn

Cel:

Zwiększyć wiedzę o swoich talentach, odwagę i wiarę w siebie – w powodzenie oraz umiejętności: publicznych wystąpień, prezentacji nabytych um. oraz komunikowania się i współpracy z rówieśnikami i dorosłymi u 25 osób w wieku 13-19 z Gminy Kaweczyn, w czasie 18 miesięcy poprzez wspólne rozwiązywanie problemów, organizowanie i realizacje warsztatów, wizyt studyjnych, spotkań z ciekawymi ludźmi.

Odbiorcy projektu:

25 osób w wieku 13-19lat. Młodzi ludzie z wiejskiej, ubogiej gminy, którym brakuje świetlicy i możliwości działania poza szkołą. Wobec tego chcą sami
sobie stworzyć warunki i rozwijać zainteresowania, aby nabywać
umiejętności samodzielnego funkcjonowania.

Opis projektu:

W działaniach najwięcej będzie organizacji i realizacji warsztatów, wyjazdów na wizyty studyjne oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, partnerami z organizacji pozarządowych, władz samorządowych i instytucji. To wszystko zrobimy głównie metodą problemową i projektu. Będziemy się uczyć, jak funkcjonuje świat i spróbujemy funkcjonować, tak jak dorośli-samodzielnie, ale korzystając ze wsparcia dorosłych, którzy będą z nami pracować jako realizatorzy i partnerzy,już ich sobie zaplanowaliśmy. Nastawiamy się głównie na pracę zespołową – w tym z dorosłymi. Skupimy się wokół osi tematycznej, którą będzie sztuka tańca. Zrealizujemy szereg różnych działań ze sobą powiązanych i potrzebnych. Będziemy oceniać swoje postępy i współpracować z różnymi instytucjami i ludźmi w celu nabycia nowych umiejętności społecznych, oraz w celu promocji projektu i prezentacji własnych sukcesów, czyli nabytych kompetencji. Mamy nadzieję, że będziemy dumni z siebie i nabierzemy energii do dalszej działalności w środowisku.

Budżet projektu: 71 240 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców, Kawęczyn

Miejscowość: Kawęczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Kawęczyn

Kod pocztowy i Poczta: 62-704 Kawęczyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: http://

Kawęczyńskie rytmy młodych

Kawęczyn 46, 62-704, Polska

Więcej