Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zauważ mnie w tańcu - 2010

Realizowany przez:

Katolickie Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju i Działalności Szkoły w Sadku – Kostrzy, Sadek

Cel:

Zwiększenie wiary we własne możliwości w zespole 27 uczestników w wieku od 13 do 17 lat mieszkających w miejscowościach Sadek, Kostrza i Szyk poprzez ich aktywny udział w warsztatach taneczno – artystycznych i wyjazdach studyjnych.

Odbiorcy projektu:

27 osób w wieku 13 – 17 lat. Uczestnikami będą gimnazjaliści i tegoroczni absolwenci gimnazjum. Pochodzą oni z trzech miejscowości: Sadku, Kostrzy i Szyku.

Opis projektu:

Główne działania i metody pracy: 1. Nauka tańca nowoczesnego: hip-hop, układy do muzyki młodzieżowej. 2. Nauka tańca towarzyskiego. 3. Fotografowanie postaci w tańcu, zorganizowanie wystawy fotograficznej. 4. Miksowanie podkładów muzycznych do tańców nowoczesnych. 5. Organizowanie publicznych pokazów tanecznych. 6. Wycieczka połączona z wizytą studyjną w szkole tańca i w najlepszym teatrze muzyki i tańca /’Studio Buffo’ w Warszawie/. 7. Udział w roli publiczności w Międzynarodowym Turnieju Tańca. 8. Comiesięczne spotkania podsumowująco – integracyjne. Metody pracy: warsztaty, metoda projektu, wyjazd studyjny, wycieczka, ćwiczenia, szkolenie. Oś projektu: TANIEC

Budżet projektu: 63 112 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Katolickie Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju i Działalności Szkoły w Sadku – Kostrzy, Sadek

Miejscowość: Sadek

Ulica, nr domu i lokalu: Sadek

Kod pocztowy i Poczta: 34-620 Jodłownik

Województwo: małopolskie

Powiat: limanowski

Adres strony internetowej: –

Zauważ mnie w tańcu

R72H+9R Sadek, Polska

Więcej