Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Akademia musicalu - 2010

Realizowany przez:

Otmuchowskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Technologiczne-Oset w Otmuchowie

Cel:

Zwiększenie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z gminy Otmuchów i Kamiennik. Szczególnie zwiększenie umiejętności: praktycznych, pozyskiwania wsparcia społecznego poprzez nawiązanie nowych relacji społecznych, komunikowania się w zespole oraz wzrost samooceny i wiary w swoje możliwości poprzez uznanie społeczne zdobyte dzięki realizacji musicalu.

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział 25 osób w wieku 15-19 lat. Jest to młodzież uczęszczająca do Gimnazjum i Zespołu Szkół w Otmuchowie oraz dojeżdżająca do szkół ponadgimnazjalnych z gminy Otmuchów i Kamiennik, zainteresowana
tańcem, muzyką,filmowaniem, fotografowaniem, plastyką, chcąca twórczo
spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania.

Opis projektu:

Przez 18 m-cy 25 osobowa grupa młodzieży z terenu gminy Otmuchów i Kamiennik będzie wzmacniała potencjał indywidualny i zespołowy, ucząc się planowania i skutecznej realizacji założonych celów oraz rozwijając swoje zainteresowania artystyczne wokół musicalu,osi projektu.W 3 grupach: muzycznej,tanecznej,techniczno-plastycznej realizowane będą zajęcia i warsztaty, pozwalające poznać i udoskonalić umiejętności w zakresie: muzyki-śpiewu,tańca,gry aktorskiej, plastyki, fotografii i filmowania oraz technicznej oprawy musicalu. Odbędą się wyjazdy integracyjne, edukacyjne, wyjazdy do innych grup, warsztaty komunikacji interpersonalnej.
Młodzież będzie pracować metodą działań praktycznych, takich jak: warsztaty zadaniowe, planowanie i organizowanie imprez oraz autopromocja. Zwieńczeniem będzie przedstawienie szerokiej publiczności musicalu, jako głównego efektu projektu, zaprezentowanie wystaw fotograficznej i plastycznej oraz filmu dokumentującego wszystkie etapy pracy artystycznej. Musical będzie sfilmowany.

Budżet projektu: 67 222 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Otmuchowskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Technologiczne-Oset w Otmuchowie

Miejscowość: Otmuchów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Krakowska 36

Kod pocztowy i Poczta: (77) 431 51 56

Województwo: –

Powiat: nyski

Adres strony internetowej: –

Akademia musicalu

Ogrodowa 10, 48-385 Otmuchów, Polska

Więcej