Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Brzozowa S.A. - 2010

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozowej

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wiary we własne siły,zdobycie praktycznych umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej firmy oraz umiejętności pracy w grupie,podziału zadań,dochodzenia do kompromisu dla 25 osób w wieku 13-18 lat z miejscowości Brzozowa,Fasciszowa,Polichty,Słona w czasie od 01.06.2010 – 30.11.2011 poprzez udział wszystkich uczestników w prowadzeniu wirtualnej firmy reklamowej.

Odbiorcy projektu:

25 uczestników w wieku 13-18 lat.Uczestnicy są mieszkańcami Brzozowej, Słonej,Policht, Fasciszowej.Młodzi spoza Brzozowej są związane z naszą młodzieżą, ponieważ albo byli uczniami naszej szkoły podstawowej,albo chodzą tu do koscioła(wszystkie te wsie stanowią jedna parafie)lub obecnie są
uczniami jednego gimnazjum.

Opis projektu:

Podstawą projektu jest prowadzenie firmy reklamowej 'Brzozowa S.A.’. Podczas jego realizacji młodzież dowie się, jak założyć firmę, przejdzie procedury w urzędzie i wirtualnie poprowadzi swoją działalność mając do dyspozycji środki finansowe pozyskane w ramach projektu. Firma działać będzie w obszarach: grafiki komputerowej, tworzenia strony www, dziennikarstwa i fotografii. Działania prowadzone będą w 4 grupach 6-8 osobowych. Przed podjęciem konkretnych działań twórczych młodzież weźmie udział w warsztatach:’Założenie i prowadzenie własnej firmy’ „Jak zostać webmasterem”,’Grafika komputerowa’,’Jestem dziennikarzem’ 'Przygoda z fotografią’ i 'Googleware’. Młodzież ustaliła, że powstanie i prowadzona będzie strona www Brzozowej oraz wykonana zostanie broszura 'Firmy w Gminie Gromnik’, która posłuży w przyszłości do zareklamowania własnej działalności gospodarczej uczestników projektu. W czasie 2-dniowej wycieczki pod koniec projektu odbędą się warsztaty 'Autoprezentacja’.

Budżet projektu: 66 744 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozowej

Miejscowość: Brzozowa

Ulica, nr domu i lokalu: Brzozowa 71

Kod pocztowy i Poczta: 33-182 Brzozowa

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: –

Brzozowa S.A.

Brzozowa 78, 33-182, Polska

Więcej