Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr drogą ku przyszłości - 2010

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Koczała

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności pozyskiwania wsparcia społecznego i wiary we własne możliwości 26 osób w wieku 14-19 lat, mieszkających na terenie gminy Koczała, w okresie 18 miesięcy
poprzez utworzenie przez młodzież muzycznego teatru amatorskiego pod nazwą: 'PAR 64′.

Odbiorcy projektu:

Maksymalna liczba: 26 osób,młodzież mająca w chwili obecnej od 14 do 17 lat.
Uczestnicy projektu to młodzież w wieku gimnazjalnym i
ponadgimnazjalnym z terenu gminy Koczała, młodzi ludzie, którzy chcą samodzielnie utworzyć swój teatr i są zainteresowani rozwojem swoich zainteresowań i umiejętności poprzez różnorodne, wspólne działania oscylujące wokół teatru i sztuki.

Opis projektu:

Projekt został całkowicie zainspirowany przez młodzież i polega na utworzeniu przez nich amatorskiego teatru muzycznego pod nazwą: 'PAR 64′. Wszystkie działania począwszy od administrowania teatrem wraz z rozpowszechnianiem informacji i poszukiwaniem sponsorów, tworzeniem własnych scenariuszy, ich realizacją sceniczną, aż do wystawienia spektakli przyjęli na siebie, dzieląc na utworzone przez siebie grupy odpowiedzialność za określone zadania i wybierając spośród siebie liderów.Grupa literacka pisze scenariusze,teksty. marketingowa odpowiada za promocję i sponsoring,utworzenie i prowadzenie strony www. Grupa scenograficzna odpowiada za kostiumy, scenografie i projekty graficzne. Grupa muzyczna-opracowania i wykonania wokalne i choreograficzne spektakli. Grupa techniczna-obsługa audiowizualna. Grupa teatralna do której należą wszyscy uczestnicy projektu jest główną osią koordynującą i administrującą całość.Działania grup poprzedzają cykle warsztatów rozwijających określone umiejętności.

Budżet projektu: 70 000 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Koczała

Miejscowość: Koczała

Ulica, nr domu i lokalu: Człuchowska 27

Kod pocztowy i Poczta: 77-220 Koczała

Województwo: pomorskie

Powiat: człuchowski

Adres strony internetowej: –

Teatr drogą ku przyszłości

Szkolna 4, 77-220 Koczała, Polska

Więcej